Oferta pracy

Researcher - Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

HALFING & PETERSEN

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacji „end to end” na stanowiska średniego i wyższego szczebla

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych oraz weryfikacja kompetencji kandydatów

  • Odpowiedzialność za koordynowanie procesów rekrutacyjnych na każdym etapie

  • Udział w badaniach rynku oraz sporządzaniu raportów

  • Wsparcie lidera działu we wszystkich prowadzonych działaniach

Wymagania pracodawcy

  • Masz już pierwsze doświadczenie zawodowe (mile widziane w obszarze obsługi klienta) lub jesteś bardzo zmotywowany do tego, żeby je zdobyć

  • Komunikatywność to Twoja mocna strona

  • Osiąganie wyznaczonych celów jest dla Ciebie ważne

  • Wiesz jak ważna jest dobra organizacja czasu pracy

  • Jesteś osobą wielozadaniową

  • Masz w sobie chęć nauki i rozwoju

  • Możesz pracować na pełen etat

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy

  • Pakiet wewnętrznych szkoleń w ramach wdrożenia

  • Możliwość realizacji procesów rekrutacji dla liderów z różnych branż

  • Możliwości rozwoju oraz awansu przedstawione w jasnej ścieżce kariery

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy