Logo Pracuj.pl

Researcher SEO Ukrayina.pl

Agora S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i zlecanie tematów newsowych oraz evergreenowych dla ukraińskojęzycznego serwisu Ukrayina.pl,
  • tworzenie zestawień tematycznych,
  • research fraz kluczowych,
  • współpraca z redakcją ukrayina.pl,
  • przygotowywanie zaleceń z zakresu SEO dla redaktorów i redaktorek,
  • odbiór i publikacja zleconych tekstów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość ukraińskiego rynku mediowego/newsowego,
  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • wiedza z zakresu SEO oraz mechanizmów Google (doświadczenie zawodowe w zakresie SEO),
  • znajomość narzędzi Google Trends, Google News, Google Search Console, Google Analytics,
  • co najmniej podstawowa znajomość narzędzi Senuto lub Semstorm, Answear the Public, Ahrefs lub Majestic,
  • doświadczenia w koordynacji prac zespołu lub projektów.

To oferujemy

  • udział w tworzeniu i rozwoju ciekawego projektu na rzecz jednej z najbardziej opiniotwórczych marek w Polsce,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym bądź zdalnym, w oparciu o kontrakt B2B,
  • dodatkowe benefity: przedpłacona karta Edenred, karta Multisport, podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med, zniżki na nasze produkty: książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz na bilety do kina i teatru,
  • przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajdują się: kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy – m.in. Ukrayina.pl, Sport.pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Dostarczamy aktualne informacje, komentujemy bieżącą sytuację i jesteśmy obecni przy najważniejszych wydarzeniach. Naszą ambicją jest zmienianie świata na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych i poruszanie trudnych tematów. Prawa człowieka, wolne media, ekologia, edukacja, zdrowie psychiczne, generacja Z, inkluzywny język, fact checking, dziennikarstwo rozwiązań, opinie i komentarze to filary pracy dziennikarzy naszego portalu.

Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

Ukrayina.pl — новий медіасервіс українською мовою, створений Gazeta.pl у співпраці з газетою Експрес. Тут ви знайдете статті про поточну ситуацію в Україні, а також розділ із практичною інформацією про те, як оформити різні формальності, пов'язані з вашим перебуванням у Польщі, де отримати документи та як почати життя в новій реальності.

Jesteśmy częścią spółki akcyjnej Agora. Wyborcza (m.in. Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, Wysokie Obcasy, WysokieObcasy.pl, Książki. Magazyn do czytania) to największy opiniotwórczy dziennik w Polsce. Od ponad 30 lat uprawiamy prawdziwe, rzetelne i zaangażowane dziennikarstwo. To właśnie tego dziennikarstwa szukają setki tysięcy czytelników (11 milionów Realnych Użytkowników miesięcznie), którzy każdego dnia odwiedzają Wyborcza.pl. I to dzięki niemu mamy 290 tys. prenumeratorów cyfrowych. Zdecydowanie najwięcej ze wszystkich mediów w Polsce, w Europie w pierwszej dziesiątce.

Researcher SEO Ukrayina.pl, dolnośląskie