Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Researcher SSC/BPO

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT/Telco, BPO/SSC, Finance oraz FMCG.

    Do naszego zespołu szukamy osób, które chcą pracować w dynamicznym biznesie w międzynarodowym środowisku, świetnie czują się w pracy z ludźmi i chcą świadomie kształtować swój rozwój zawodowy i wynagrodzenie.

    W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie Researchera działu SSC/BPO Delivery:

    Miasto: Warszawa
    REK/BPO/01/2017
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Praca w dziale BPO/SSC oferuje:

    • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i zgranym zespole oraz merytoryczne wsparcie konsultantów G-Force,
    • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego na co dzień (poprzez kontakt z zagranicznymi kandydatami i pracę dla międzynarodowych korporacji z branży SSC/BPO),
    • Dostęp do różnych narzędzi rekrutacyjnych (Linkedin, Goldenline),
    • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego,

    Jest to oferta idealna na start i nabycie nowych umiejętności w obszarze rekrutacji i HR

    Obowiązki:

    • Będziesz mógł uczestniczyć w prowadzonych procesach rekrutacyjnych (prowadzenie działań searchowych, selekcję życiorysów, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych, tworzenie raportów),
    • Będziesz mieć szanse pracy i współtworzenia wewnętrznej bazy aplikacji,
    • Zdobędziesz wiedzę z obszaru stanowisk w branży SSC/BPO,
    • Będziesz odpowiedziany za budowanie długotrwałych relacji kandydatami.

    Oczekiwania wobec Kandydata/Kandydatki:

    • Wykształcenie wyższe lub trakcie studiów (jesteśmy otwarci na osoby dostępne w niepełnym wymiarze godzin;),
    • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze rekrutacji będą dodatkowym atutem,
    • Motywacja do rozwoju w obszarze rekrutacji szczególnie w agencji rekrutacyjnej,
    • Dobrej znajomość języka angielskiego,
    • Chęć do pracy z telefonem i kontaktu z ludźmi.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. justyna.subczynska@g-force.com.pl

    Jakie będą dalsze etapy procesu rekrutacji?

    1. Selekcja kandydatów na podstawie nadesłanych aplikacji

    2. Wstępny wywiad telefoniczny z rekruterem

    3. Bezpośrednie rozmowy z wybranymi kandydatami

    4. Finalne spotkania z Managerem działu SSC/BPO

    5. Przedstawienie oferty pracy:)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.