Oferta pracy

Researcher

GRUPA NEUCA

  • Forteczna 35-37, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

GRUPA NEUCA

Forteczna 35-37

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie wiedzą dostępną w Grupie Neuca tj. budowaniem i utrzymaniem bazy wiedzy rynkowej organizacji, włączaniem do bazy nowo pozyskanej wiedzy, udostępnianiem materiałów z bazy osobom zainteresowanym danym obszarem, w tym badaczom, współpracę z Biznesem nad efektywnym i dopasowanym do specyfiki obszarów przepływem informacji, przekazywaniem bieżącej informacji o dostępnej wiedzy decydentom, przygotowaniem syntezy wniosków i rekomendacji biznesowych z kluczowych źródeł informacji, prezentacją wiedzy strategicznej, w tym uczestnictwo w Radzie Badań Rynkowych,

  • zarządzanie pozyskiwaniem wiedzy w Grupie Neuca tj. weryfikację potrzeb informacyjnych i diagnozę zasobów wiedzy dostępnych już w Grupie Neuca, identyfikację i weryfikację zewnętrznych źródeł wiedzy, zakup płatnych źródeł zewnętrznych oraz budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi dostawcami wiedzy.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość rynku zdrowia,

  • znajomość metodologii badań rynkowych na poziomie podstawowym,

  • umiejętność redagowania testów,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie ze źródeł anglojęzycznych,

  • zdolności analityczne, dokładność i skrupulatność.

To oferujemy

  • nowo powstałe stanowisko w obszarze badań rynkowych,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej – 2 dni w tygodniu,

  • szanse na rozwój i pogłębianie kompetencji,

  • brak monotonii i dynamikę pracy,

  • zatrudnienie w firmie działającej na wielu obszarach rynku ochrony zdrowia,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne