Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Researcher

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    AXA ASSISTANCE

    Jesteśmy najstarszą grupą świadczącą usługi w dziedzinie assistance działającą na całym świecie.
    Zajmujemy się pomaganiem – naszym klientom zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i pomoc w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Nie byłoby to możliwe gdyby nie wyjątkowi ludzie.
    AXA Assistance to miejsce dla ludzi energicznych i otwartych. Miejsce wspierające rozwój pracowników i zapewniające dobrą atmosferę pracy.
    Dzięki temu tworzymy zgrany zespół.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Researcher
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Rozbudowa międzynarodowej sieci usługodawców medycznych
    • Aktualizacja dotychczasowej bazy danych
    • Współpraca z biurami partnerskimi na całym świecie

    Nasze oczekiwania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Znajomość drugiego języka np.: hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego, włoskiego – będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office w szczególności MS Excel
    • Dokładność, rzetelność, staranność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Świetną lokalizację w samym Centrum Warszawy – blisko Ronda Daszyńskiego
    • Elastyczne godziny pracy między 7.00 a 20.00 (pełny etat)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
    • Pracę z ludźmi z pasją i miłą atmosferę na co dzień
    • Owocowe wtorki i pyszną kawę bez limitu :)

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w AXA Assistance

    Gwarantujemy Ci profesjonalne wdrożenie i codziennie nowe wyzwania!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
    osobowychzawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
    Dz. U. z 2002r. Nr 101,poz. 926 ze zm.)."

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.