Researcher

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od kilkunastu lat zajmujemy się doradztwem biznesowym oraz specjalizujemy się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych personelu zarządzającego na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz specjalistów.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Researcher

    Miejsce pracy: Warszawa
    numer referencyjny: 10019

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość pakietu MS Office oraz biegłość w poruszaniu się w Internecie,
    • kreatywność i samodzielność w działaniu
    • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
    • samodzielność
    • bardzo dobra organizacja pracy.

    Opis stanowiska:

    • wsparcie konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych
    • identyfikacja potencjalnych kandydatów
    • przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
    • wstępna weryfikacja nadchodzących aplikacji
    • analiza rynku i branż
    • prace związane z aktualizacją bazy danych.

    Oferujemy:

    • elastyczne formy zatrudnienia
    • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
    • atrakcyjny model wynagrodzeń, płaca zasadnicza plus premia
    • możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu wraz z informacją o możliwie najszybszym terminie rozpoczęcia pracy, z podaniem numeru referencyjnego 10019 na poniższy adres. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

    Więcej informacji:
    www.psp-international.pl

    DORADZTWO PERSONALNE PSP International Sp. z o.o.
    ul. Sienna 82    00-815 Warszawa
    Tel.: 022-331 86 01-03     Fax: 022-620 99 90
    adres e-mail: [email protected]

    Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) przez PSP International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sienna 82”.