Ta oferta pracy jest nieaktualna od 300 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Researcher z językiem niemieckim

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku z rozwojem naszej niemieckiej spółki Bergman Deutschland GmbH poszukujemy osoby do zespołu na stanowisko:

 Researcher

(ze znajmością języka niemieckiego)

Miejsce pracy: Wrocław
RS/PS/01/WR

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kandydatów metodami direct search na portalach branżowych pod kątem rekrutacji/kontraktów prowadzonych na rynek niemiecki dla klientów z branży automotive
  • Aktywne budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • Opracowywanie profili kandydatów na podstawie CV kandydata w języku niemieckim
  • Umawianie rozmów z kandydatami
  • Ścisła współpraca z zespołem handlowym
  • Wspieranie działań employer branding w social media

Wymagania:

  • Student(ka)/Absolwent(ka) studiów wyższych (preferowane: germanistyka, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Zainteresowanie zagadnieniami rekrutacji i chęć rozwoju w obszarze HR
  • Zdobyte praktyki w Agencjach Doradztwa Personalnego lub Działach Rekrutacji
  • Znajomość metody direct search będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Komunikatywność oraz wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Chęć do nauki i otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji
  • Udział w interesujących i różnorodnych projektach rekrutacyjnych
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Indywidualne i niekorporacyjne podejście do wykonywanej pracy
  • Możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego rekrutera

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się