Oferta pracy

Reservation Manager

"RENARD" sp. z o.o.O firmie

  • Promenada Gwiazd 30
    Międzyzdroje, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"RENARD" sp. z o.o.

Promenada Gwiazd 30

Międzyzdroje

VESTINA Wellness & SPA Hotel*** jest położony we wschodniej części Międzyzdrojów, zaledwie 50 metrów od plaży, na skraju Wolińskiego Parku Narodowego. Rozpoczynająca się tuż przy hotelu Promenada Gwiazd prowadzi wprost do słynnej Alei Gwiazd, międzyzdrojskiego molo oraz pozostałych atrakcji nadmorskiej promenady. Jako hotel działamy na rynku już od wielu lat, i zdobywamy coraz to większe sukcesy, stałych klientów oraz niezawodną renomę.

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o wysoki standard obsługi gości,
  • Przyjmowanie rezerwacji indywidualnych i grupowych,
  • Udzielanie informacji o ofercie i usługach hotelu,
  • Wprowadzanie rezerwacji do systemu,
  • Ścisła współpraca z działem recepcji, sprzedaży i innymi działami w hotelu.
  • Przygotowywanie raportów w podziale na kanały sprzedażowe,
  • Obsługa systemu rezerwacyjnego,
  • Ustalanie cen oraz zarządzanie cenami w channel managerze,
  • Stała analiza konkurencji oraz przygotowywanie porównań,
  • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży nad budowaniem ofert specjalnych,
  • Stałe monitorowanie poprawności wprowadzanych rezerwacji przez dział recepcji i sprzedaży,

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane,
  • Umiejętność budowania relacji z Gośćmi,
  • Samodzielność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość systemu Prohott oraz systemów Profitroom,
  • Dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju,
  • Stałe zdobywanie doświadczenia ora szkolenia,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Posiłek pracowniczy,
  • Możliwość zakwaterowania na hotelu,
  • Dobrą atmosferę w pracy,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy