Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Resident Engineer

  • Dingolfing, Niemcy
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach.

    Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

    Do jednego z naszych oddziałów obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    RESIDENT ENGINEER
    LOKALIZACJA: DINGOLFING (NIEMCY), FABRYKA OEM (PRODUCENTA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH)

    Obowiązki:

    • Należyte reprezentowanie wizerunku Klienta w wyznaczonym przez Klienta miejscu
    • Analiza przepływów produkcyjnych, stanów magazynowych, montażu
    • Wykonywanie audytów procesu, produktu
    • Pomiary i analiza gotowych wyrobów w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów – raportowanie do Klienta / Zleceniodawcy
    • Na wyraźne życzenie Klienta – raportowanie do osób trzecich
    • Komunikacja Klient – Dostawca w celu dostarczenia wymaganych danych w założonym czasie
    • Dostarczanie potrzebnych informacji / danych wymaganych przez dostawce / klienta charakteryzujących dany projekt
    • Kontrole jakościowe wyrobów i wydajności produkcji u klientów
    • Inicjowanie działań zapobiegawczych – organizacja kontroli stanu magazynowego, selekcja, przygotowanie sampli OK / NOK, przygotowanie instrukcji kontroli, szkolenie z zakresu kontroli, raportowanie
    • Nadzór nad selekcją wyrobu niezgodnego u klienta (zlecenie selekcji, analiza raportu, wysyłka gwarantowana itp.)
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji jakościowej, przygotowywanie prezentacji w imieniu klienta
    • Spełnianie Specyficznych Wymagań Klienta
    • Terminowe uzupełnianie portalu klienta o rzetelne informacje
    • Rozwój współpracy i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami dla firmy

    Wymagania:

    • Min 1 rok doświadczenia w branży automotive
    • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację
    • Gotowość do wyjazdu do Niemiec na min. rok
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz wysoka kultura pracy

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku
    • Rozwój przy projekcie dla czołowego producenta OEM na światowym rynku branży motoryzacyjnej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia oraz umiejętności
    • Pakiet pozafinansowych wynagrodzeń (szkolenia; karta Multisport; prywatna opieka medyczna; ubezpieczenie na życie)
    • Pokrycie kosztów wyjazdu (diety; przejazd; hotel/mieszkanie)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

    Formel D | MR. Jakub Wadas I

    Toszecka 101 | 44-100 Gliwice | Poland | www.formeld.com

    FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,

    PARTS AND SERVICE READINESS
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.