Oferta pracy

Resource Specialist

ATERIMA HR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zadaniami w wewnętrznej Aplikacji - przydzielanie zadań Konsultantom

  • weryfikacja dostępności Konsultantów w konkretnych projektach

  • wykonywanie zadań administracyjnych zleconych przez Managerów

  • planowanie terminów i organizacja spotkań online między Pracownikami a Podwykonawcami

  • aktualizacja danych osobowych Konsultantów w wewnętrznej aplikacji

Wymagania pracodawcy

  • znasz język angielski na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny

  • cechujesz się dobrą znajomością Microsoft Word, Outlook, Power Point

  • posiadasz doświadczenie zawodowe w branży IT - dodatkowy atut

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony

  • pracę w trybie w pełni zdalnym

  • elastyczne godziny pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

ATERIMA HR

Rekrutujemy specjalistów i managerów. Jesteśmy wsparciem w podejmowaniu decyzji biznesowych w obszarze HR. Szukamy ludzi z głową!

Przewiń do profilu firmy