Ta oferta pracy jest nieaktualna od 452 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Restaurant & Bar Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sheraton Warsaw Hotel poszukuje osoby na stanowisko:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór i zarządzanie restauracjami
    i barami hotelowymi wspierając Dyrektora Działu Gastronomii.
    Ponadto do jego  obowiązków będzie należeć realizacja celów finansowych, dążąc jednocześnie
    do osiągnięcia założonych wskaźników satysfakcji gości i pracowników.

    PROFIL KANDYDATA:

    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w 5* hotelu na podobnym stanowisku;
    • bardzo dobra znajomość trendów oraz rynku gastronomiczno - hotelarskiego;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania zróżnicowanym zespołem;
    • sumienność i nastawienie na efektywność
      w osiąganiu założonych celów;
    • pozytywna prezencja i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych;
    • orientacja na wysoki standard obsługi gościa;
    • nastawienie na rozwój.

    OFERUJEMY:

    • pracę w 5* hotelu z największej na świecie sieci hotelarskiej Marriott International;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu
      o zakres obowiązków;
    • partnerską atmosferę pracy w profesjonalnym zespole i międzynarodowym środowisku;
    • bogaty pakiet benefitów socjalnych w tym: kompleksowa opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty Multisport, darmowe obiady
      w stołówce pracowniczej, imprezy integracyjne, bony świąteczne, stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Marriott;
    • szeroki zakres możliwości rozwoju w ramach sieci hoteli w Polsce i zagranicą

    ZAINTERESOWANE OSOBY ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA ZA POMOCĄ PRZYCISKU:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgodnie z Ustawą  z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002 ,Nr 101, poz. 923  z późniejszymi zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez operatorów sieci hoteli Starwood Hotels & Resorts w Polsce.”