Oferta pracy

Retail Marketing Manager w dywizji Elektronarzędzi

Robert Bosch Sp. z o.o.O firmie

  • Jutrzenki 105, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Robert Bosch Sp. z o.o.

Jutrzenki 105

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Partner businessowy dla zespołów Elektronarzędzi Home&Garden (elektronarzędzia do Domu i Ogrodu) w Niemczech oraz w Anglii

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży produktów na rynku polskim w oparciu o globalną strategię elektronarzędzi Home&Garden

  • Przygotowanie i realizacja: wdrożeń nowych produktów oraz promocji/ kampanii produktowych

  • Przygotowanie rocznych planów działań marketingowych i ich realizacja

  • Prowadzenie analiz rynkowych (ceny, potencjał, udziały rynkowe, konkurencja itp.)

  • Zarządzanie budżetem we współpracy z zespołem sprzedaży i marketingu

  • Zarządzanie ceną: negocjacje cen, zmiana cen, przygotowywanie cenników

  • Ścisła współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia dostępności produktów

  • Bliska współpraca z działem handlowym oraz innymi działami wewnątrz firmy

  • Odpowiedzialność za wynik finansowy brandu (EBIT, marża)

  • Aktywne wsparcie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń produktowych

  • Praca w międzynarodowym środowisku – współpraca z wieloma krajami Europejskimi

Nasze wymagania

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w pracy z produktami: product marketingu, marketingu, category managementu lub sprzedaży

  • Doświadczenie w zakresie analiz cenowych, rynkowych, w opracowywaniu strategii rozwoju produktu, w przygotowywaniu działań wspierających sprzedaż, mile widziane doświadczenie w pracy z logistyką produktu

  • Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność za powierzone projekty,

  • Sukcesy we wprowadzeniu produktu na rynek lub w przeprowadzaniu promocji sprzedaży

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Uczenie się od ekspertów - będziesz współpracować z doświadczonym zespołem

  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, kursy językowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Półkolonie dla dzieci pracowników

  • Masaże biurowe

  • Usługi prawnika

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

Spotkanie z managerem wyższego szczebla

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały świat przyszłości? Zarówno w obszarze rozwiązań technologicznych dla domu, motoryzacji i przemysłu - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Dzięki innowacyjnym pomysłom tworzymy technologie jutra. Jest to możliwe dzięki ponad 410,000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Staramy się, aby praca w naszej firmie umożliwiała osiągnięcie zdrowej równowagi między celami zawodowymi i prywatnymi, ponieważ wiemy, że jest to źródło kreatywności i satysfakcji zawodowej. Ciągła nauka i regularne zmienianie perspektywy są mocno zakorzenione w naszej kulturze. Poszukujemy profesjonalistów i studentów, którzy chcą rozwijać się w takich obszarach jak: Sprzedaż, Marketing, Obsługa klienta, IT, Logistyka, Serwis, Księgowość, Controlling, HR i Administracja

Przewiń do profilu firmy