Oferta pracy

Retail Project Manager (Inwestor)

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Retail Project Manager (Inwestor) Numer ref.: JN -112020-1241387

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Projektu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - funduszu inwestycyjnego, który specjalizuje się w projektach komercyjnych - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wszelkie projekty inwestycyjne realizowane na istniejącym portfelu obiektów handlowych (CH, retail parki) - rozbudowy i przebudowy, projekty fit-out.

Opis stanowiska

  • Analiza możliwości inwestycyjnych pod względem technicznym
  • Odpowiedzialność za zarządzanie procesami inwestycyjnymi na istniejącym portfelu nieruchomości
  • Przygotowanie oraz egzekucja budżetów inwestycyjnych
  • Nadzór nad procesem projektowania oraz uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych
  • Wybór firm wykonawczych oraz nadzór nad realizacją
  • Wsparciu działu zarządzania nieruchomościami pod względem technicznym
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo lub architektura)
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie handlowym)
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego oraz prawa budowlanego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość procedur administracyjnych w budownictwie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się fundusz inwestycyjnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy