Returns and Claims Specialist / Specjalista ds. Zwrotów i Reklamacji

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Adamów (pow. grodziski)

    Adamów (pow. grodziski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz realizować zadania określone przez Koordynatora Zwrotów i Reklamacji

  • Zapewnisz sprawną i zgodną z procesem obsługę zwrotów i reklamacji, polegającą na: odbiorze paczek zwrotów/reklamacji od firm kurierskich, weryfikacji zgodności przesyłek zwrotowych z awizacją systemową, rejestracji paczki w WMS, weryfikacji jakościowej zwracanych produktów, rejestracji produktów zwrotowych w WMS,

  • Weźmiesz odpowiedzialność za procesowanie reklamacji transportowych do przewożników - przygotowywanie dokumentacji reklamacyjnej, zgłaszanie do przewoźników reklamacji oraz monitorowanie prawidłowości i terminowości ich przebiegu,

  • Będziesz przygotowywać raporty dot. procesu zwrotów i reklamacji,

  • Zajmiesz się obsługą procesu utylizacji produktów uszkodzonych/przeterminowanych - bieżąca współpraca z firmami zajmującymi się utylizacją odpadów, skupem produktów uszkodzonych

  • Będziesz prowadzić ewidencję odpadów w bazie BDO

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenia w obszarze zwrotów i reklamacji

  • Znają przepisy dot. zwrotów i reklamacji (znajomość procedur reklamacyjnych)

  • Wiedza z zasad gospodarki magazynowej i inwentaryzacji zapasów

  • Doświadczenie w branży e-commerce ( mile widziane)

  • Samodzielność

  • Ciekawość: do świata, procesów, ludzi. Ciekawość, jak działają rzeczy i dlaczego

  • Wysoka kultura osobista

  • Stawianie na innowacyjność. Nie podążanie najprostszymi, utartymi sposobami działania.

  • Dobre posługiwanie się językiem angielskim

  • Wiedza na temat procedur i przepisów dot. utylizacji towaru, potrafią obsługiwać bazę BDO

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Ambitne cele i ciekawe wyzwania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chcemy stworzyć najlepszy magazyn Fulfillment Center i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Będziesz mieć dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy

  • Chcemy tworzyć najlepszy dział zwrotów i reklamacji i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju