Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Retuszer/Grafik w sklepie internetowym

CHARLOTTE FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

CHARLOTTE FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Józefa Wybickiego 7a

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

Retuszer/Grafik będzie zajmował się wszelkimi działaniami związanymi z przygotowaniem zdjęć produktowych oraz grafik na potrzeby sklepu online oraz mediów społecznościowych.

W szczególności zajmuje się zaawansowanym retuszem fotografii produktowych i wizerunkowych na telefonie komórkowym oraz komputerze, korekcją barwną fotografii na obu urządzeniach, przygotowywaniem presetów i praca w oparciu o nie na obu urządzeniach, przygotowaniem grafik i banerów do sklepu online, ścisłą współpracą z fotografem w zakresie obróbki zdjęć i kreacji wizerunku, projektowaniem materiałów wizerunkowych oraz filmów video, terminową realizacją projektów.

Nasze wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku. Duże wyczucie stylu i estetyki, dbałość o detale. Biegłej obsługi komputera, telefonu komórkowego i narzędzi pracy, w szczególności Adobe Photoshop, Lightroom. Umiejętność dokładnego retuszu fotografii produktowych. Zainteresowanie modą i designem. Kreatywność, komunikatywność, multizadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu. Dodatkowymi atutami będzie: znajomość branży odzieżowej, elastyczność i gotowość do pracy w nienormowanych godzinach.

To oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie. Pracę w młodym zespole. Możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę w pracy. Forma zatrudnienia do ustalenia. Stabilność zatrudnienia - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę. Szybki i sprawny proces rekrutacyjny. Realny wpływ na rozwój firmy.