Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Retuszer

ADSPRINGER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę
4 5006 000 brutto / mies.
umowa zlecenie
5 0006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 2007 000 netto (+ VAT) / mies.

Stanisława Noakowskiego 12/39

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • retusz zdjęć High End and Beauty

  • retusz zdjęć produktowych (w szczególności luksusowa biżuteria oraz zegarki)

  • retusz kreatywny (fotomanipulacja)

Nasze wymagania

  • min. 2, 3-letnim doświadczenie w Retuszu - warunek konieczny

  • doskonałą znajomość Adobe Photoshop / Adobe Lightroom

  • znajomość narzędzi typu: adjustment, maski (kanały), ścieżki, frequency separation, dodge&burn itp.

  • umiejętność dbania o spójność kolorystyczną zdjęć,

  • duża cierpliwość oraz umiejętność przyjmowania konstruktywnej krytyki

Mile widziane

  • umiejętność pracy w systemie MacOs

  • background fotograficzny, wykształcenie graficzne / artystyczne

To oferujemy

  • praca w ciekawym i młodym zespole

  • zdobywanie unikalnej wiedzy i doświadczenia

  • ciągły rozwój swoich umiejętności i dzielenie się wiedzą z innymi

Adspringer zaprasza do współpracy osoby doświadczone w retuszu high-end, posiadające wyczucie estetyki oraz najwyższą dbałość o detale.

Przewiń do profilu firmy

Napisz do nas za pomocą przycisku aplikuj, nie zapomnij dołączyć CV oraz swojego portfolio.

Zostań częścią naszego zespołu!

Oferujemy pracę stacjonarną w biurze w centrum Warszawy, stałą współpracę na podstawie dogodnej formy zatrudnienia oraz wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności.