Oferta pracy

Retuszer zdjęć

KAZAR Group Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Retusz zdjęć produktowych oraz materiałów pozyskanych w czasie sesji wizerunkowych

  • Przygotowanie materiałów graficznych na potrzeby online

  • Ewidencja zdjęć zgodnie z przyjętymi standardami

  • Bieżąca współpraca z fotografami oraz działem graficznym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe

  • Dbałość o szczegóły

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu lub kontrakt B2B (współpraca na zasadach freelance)

  • Zniżki na produkty marki Kazar

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy