Logo Pracuj.pl

Retuszer zdjęć produktowych

marszalstudioO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wysokiej jakości retusz zdjęć produktowych (packshot, model, lifestyle, kompozycje)
  • Postprodukcja realizowana w oparciu o brief i przyjęte standardy
  • Ewidencja plików i ich transfer (dropbox, fillezilla, wetransfer)
  • Współpraca z fotografami w zakresie przygotowywanego materiału

Nasze wymagania

  • Znajomość niezbędnych do efektownego retuszu funkcji w Photoshop
  • Znajomość programów Adobe
  • Rzetelność przekazywanego materiału
  • Wysoka efektywność
  • Duże poczucie estetyki

To oferujemy

  • Bycie jednym z nas! :)
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Realną możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

Benefity

  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • czasem coś na ząb

Butikowa agencja kreatywna marszalstudio poszukuje zdolnego i gotowego do działania retuszera. Chętnych zapraszamy do podsyłania CV wraz z portfolio oraz o dołączenie zdjęć przed i po retuszu.

Retuszer zdjęć produktowych, Warszawa