Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rewident taboru - Ustawiacz

METRANS (Polonia) Sp. z o.o.O firmie

METRANS (Polonia) Sp. z o.o.

Magazynowa 8

Gądki (pow. poznański)

METRANS, wiodący operator kolejowy oraz lider rynku przewozów intermodalnych pomiędzy portami morskimi, a ich zapleczem w krajach Europy Środkowej, Wschodniej oraz Południowo-Wschodniej,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Rewident taboru/Ustawiacz

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie stanu technicznego pociągu.
  • Wykonywanie prób hamulcowych przed odjazdem pociągu.
  • Podejmowanie decyzji o dopuszczeniu składu do ruchu.
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy drużyny manewrowej.
  • Koordynowanie pracy lokomotyw podczas wykonywania prac przy zestawianiu wagonów w składy pociągowe.

Wymagania:

  • Świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko rewidenta taboru/Ustawiacza.
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku rewidenta taboru/Ustawiacza min. 1 rok.
  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Otwartość.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Ubezpieczenie grupowe oraz możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS.
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Aplikacje proszę przesyłać klikając przycisk:

Ogłoszenie archiwalne