Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do METRANS (Polonia) Sp. z o.o., AL. Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa, Polska (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez METRANS (Polonia) Sp. z o.o., AL. Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa, Polska danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem AL. Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
METRANS (Polonia) Sp. z o.o.

Rewident taboru - Ustawiacz

METRANS (Polonia) Sp. z o.o.O firmie

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie stanu technicznego pociągu.

  • Wykonywanie prób hamulcowych przed odjazdem pociągu.

  • Podejmowanie decyzji o dopuszczeniu składu do ruchu.

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy drużyny manewrowej.

  • Koordynowanie pracy lokomotyw podczas wykonywania prac przy zestawianiu wagonów w składy pociągowe.

Nasze wymagania

  • Świadectwo kwalifikacyjne zdania egzaminu na stanowisko rewidenta taboru/Ustawiacza.

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku rewidenta taboru/Ustawiacza min. 1 rok.

  • Wykształcenie minimum zawodowe.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Otwartość.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Ubezpieczenie grupowe oraz możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS.

  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

METRANS to wiodący operator kolejowy oraz lider rynku przewozów intermodalnych pomiędzy portami morskimi, a ich zapleczem w krajach Europy Środkowej, Wschodniej oraz Południowo-Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje