Oferta pracy

Rewident taboru-Ustawiacz

Lotos Kolej Sp. z o.o.O firmie

  • Zduńska Wola, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem LOTOS Kolej Sp. z o.o. stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przewoźnikiem kolejowym. Właścicielem 100% udziałów jest Grupa LOTOS. Podstawowym zadaniem Spółki jest kompleksowa kolejowa obsługa spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS i podmiotów zewnętrznych.Wysoka jakość świadczonych usług, otwartość, elastyczność oraz atrakcyjne oferty przewozowe sprawiają, że LOTOS Kolej jest cenionym partnerem licznych przedsiębiorstw. Jako bardzo dobry pracodawca cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Obecnie LOTOS Kolej Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Wydział Przewozów

Mile widziane osoby z terenów południowo-wschodnich

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • oględziny techniczne i handlowe składów przyjmowanych do przewozu przez LOTOS Kolej
  • przeprowadzanie prób hamulca

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie średnie techniczne kolejowe
  • świadectwo zdania egzaminu kwalifikacyjnego na rewidenta taboru oraz ustawiacza
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w branży kolejowej
  • znajomość obsługi komputera

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

    • współpraca na podstawie umowy o pracę
    • dobra atmosfera pracy
    • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
    • możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych
    • atrakcyjny pakiet benefitów:
      • opieka medyczna opłacana przez pracodawcę,
      • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
      • możliwość korzystania z kart MULTISPORT oraz OK System
      • możliwość budowania dodatkowego kapitału na emeryturę ze składek opłacanych przez pracodawcę dzięki MetLife - Grupowemu ubezpieczeniu na życie z funduszem inwestycyjnym
      • program pracowniczych kart rabatowych LOTOS Biznes

Zapoznaj się z materiałem informacyjnym dotyczącym zagrożeń występujących na terenie Grupy LOTOS S.A.

Składanie aplikacji:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania
do dnia 02.03.2021r.

Ogłoszenie archiwalne