Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rewizor ds. Bezpieczeństwa i Ochrony

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    w Pionie Rewizji

    Wrocław - Centrala

    Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

    Jakie będą Twoje zadania:

    • wdrażanie środków zaradczych w celu minimalizowania strat inwentaryzacyjnych oraz bezpiecznego i gospodarnego zarządzania majątkiem firmy
    • kontrola jakości wykonania usług ochrony mienia w obiektach firmy
    • zapewnienie wysokiej jakości i skuteczności usług świadczonych przez agencje ochrony według standardów obowiązujących w Kaufland Polska
    • przeprowadzanie bieżących analiz skuteczności agencji ochrony oraz opracowanie niezbędnych raportów
    • współpraca z policją w celu ograniczenia przestępczości.

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • wykształcenia wyższego
    • min. 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w agencji ochrony lub na podobnym stanowisku
    • orientacji w przepisach prawa (np. ustawa o ochronie osób i mienia)
    • umiejętności analitycznego myślenia, komunikatywności i zaangażowania
    • mobilności (praca w terenie)
    • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
    • prawa jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

    Co Ci zapewnimy:

    Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

    Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

    Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!