Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rezprezentant Handlowy - Merchandiser

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Closer, należąca do grupy kapitałowej Arteria S.A notowanej na GPW w Warszawie, działająca na rynku usług wsparcia sprzedaży, poszukuje kandydatów na stanowisko: Reprezentant Handlowy/Merchandiser.

    Z kim współpracujemy?

    Naszym partnerem jest firma AkzoNobel - międzynarodowy producent farb dekoracyjnych, właściciel marek Dulux, Sadolin, Nobiles, Hammerite, Sikkens.

    W związku z rozwojem sił sprzedaży kanału DIY poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Kluczowe zadania na stanowisku:

    • Profesjonalna obsługa Klienta w zakresie wyboru odpowiednich produktów,
    • Aktywna sprzedaż,
    • Utrzymywanie dobrego wizerunku produktów i firmy w punktach sprzedaży,
    • Bieżąca analiza standardów eksponowania produktów w punktach sprzedaży,
    • Przygotowywanie analiz i raportów,
    • Bliska współpraca z Kierownikiem działu oraz Przedstawicielem Handlowym.

    U kandydatów poszukujemy:

    • Doświadczenia w budowaniu relacji z Klientami i sprzedaży produktów,
    • Umiejętności stosowania technik sprzedaży,
    • Świadomości biznesowej i nastawienia na realizację celów,
    • Umiejętności planowania i bardzo dobrej organizacji pracy,
    • Znajomości zasad Visual Merchandisingu.

    Dla Ciebie oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnimi tradycjami,
    • Pracę z produktami renomowanej marki,
    • Umowę o pracę na pełny etat,
    • Konkurencyjny system wynagrodzeń odpowiadający efektom pracy,
    • Elastyczny grafik,
    • Zgrany zespół, wdrożenie i szkolenia,
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach organizacji,
    • Pracę pełną wyzwań o dużym zakresie samodzielności.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Closer Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00- 193 przy ul. Stawki 2A , wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000589577 (dalej jako: „Spółka”).Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych kontakt możliwy jest na adres mailowy [email protected]

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, przez okres trwania rekrutacji,a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres 24 miesięcy.

    Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych może być Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w zakresie procesu rekrutacji.

    Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych i cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.