Ta oferta pracy jest nieaktualna od 656 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rezydent na Campingu - Selectcamp

  • Włochy
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2015-11-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Selectcamp jest specjalistą w organizowaniu luksusowych wakacji na campingu od 1992 roku. Unikalne połączenie najlepszych europejskich campingów z najlepszymi obiektami oraz własne bardzo luksusowe zakwaterowanie. "The Personal Touch" jest naszą marką.

Znakomite zaplecze na wszystkich campingach, piękne miejsca i szerokie możliwości rekreacyjne, wszystko po to aby Wasze wakacje były wspaniałym doświadczeniem. "Personal Touch" (Szczególna troska o klienta) to doskonała obsługa oraz szeroka gama luksusowych zakwaterowań w całej Europie.

Region: Włochy

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś osobą pracowitą, sumienną, lubiącą nowe wyzwania, lubiącą podróżować która chce połączyć pracę z wypoczynkiem to czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:

6 dni w tygodniu rezydent na campingu jest odpowiedzialny za:
  • przygotowanie miejsc noclegowych dla gości i sprzątanie zakwaterowań
  • przyjęcia gości i wydawanie zakwaterowań (check in, check out)
  • prowadzenie recepcji
  • codzienny nadzór i opiekę nad gośćmi
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z pobytem gości na campingu
  • współpracę z administracją campingu oraz innymi podmiotami

Wymagania:

  • CV tylko w języku angielskim
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w branży usług
  • komunikatywność i poczucie odpowiedzialności
  • elastyczność i dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole na najlepszych ośrodkach wypoczynkowych we Włoszech
  • stałe miesięczne wynagrodzenie (ok 765€ netto / miesiąc)
  • zwrot kosztów dojazdu w obie strony
  • zakwaterowanie na campingu lub w jego pobliżu
  • prowizję od bezpośrednich rezerwacji
  • odzież firmową
  • szkolenia

Znajomość języka angielskiego będzie potwierdzona podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferujemy możliwość aplikacji o pracę dla par.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SELECTCAMP NEDERLAND SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE z siedzibą w Okonin 51c zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SELECTCAMP NEDERLAND SP Z O O ODDZIAŁ W POLSCE z siedzibą w 39-100 Okonin 51c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się