Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rezydent

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rezydent
południowa Europa i Świat

Każdego roku koncern Thomas Cook organizuje wakacje dla ponad 20 milionów klientów z całej Europy, w tym ok. 120 tysięcy klientów z Polski, gdzie reprezentowany jest przez prestiżową markę Neckermann Podróże. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług na każdym etapie ich podróży, aby urlop z nami stał się wyjątkowym przeżyciem.

Opis stanowiska:

  • Obsługujesz klientów na lotnisku w dniu przylotu i wylotu w miejscu wypoczynku.
    Towarzyszysz im w transferach do/z hotelu
  • Prowadzisz spotkania organizacyjne i dyżury w hotelach
  • Pośredniczysz w sprzedaży wycieczek fakultatywnych i wynajmie samochodów w miejscu wypoczynku
  • Udzielasz wszelkich informacji, odpowiadasz na pytania i wychodzisz naprzeciw życzeniom klientów, rozpatrujesz reklamacje
  • Reprezentujesz Neckermann Podróże oraz grupę Thomas Cook wobec klientów i lokalnych kontrahentów i dbasz o dobry wizerunek firmy
  • W zależności od potrzeb prowadzisz wybrane wycieczki fakultatywne w j. polskim u boku lokalnego przewodnika

Wymagania i pożądane cechy kandydatów:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność nieprzerwanie w okresie przynajmniej od maja do końca września 2018 i gotowość do pracy w dowolnym kraju europejskim z naszej oferty
  • Wysoka kultura osobista, miły sposób bycia, zdolności adaptacyjne
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, punktualność i dyscyplina
  • Zorientowanie na osiąganie wyników, w tym sprzedażowych

Oferujemy Ci:

  • Pracę u światowego pioniera turystyki zorganizowanej
  • Profesjonalne, bezpłatne szkolenie za granicą
  • 5-dniowy tydzień pracy, 2 dni wolne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy oraz dodatkowe świadczenia
  • Pełny pakiet ubezpieczeń
  • Atrakcyjne zniżki na podróże prywatne
  • Pokrycie kosztów przelotów i dojazdu do/z portów lotniczych, wiz, pozwolenia na pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Nowoczesne narzędzia pracy jak. np. iPad
  • Możliwość długoterminowej pracy, również w zimie w jednym z ponad 200 miejsc z naszej oferty
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie

Kontakt:
Marek Surowiec | International Recruitment
M: +48 666 897 370 E: marek.surowiec@neckermann.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 )