Oferta pracy

Rezydent Rainbow - Lato 2022 (Turcja)

Rainbow Tours S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie opieki nad uczestnikami wyjazdów pobytowych,

  • prowadzenie spotkań informacyjnych i dyżurów hotelowych,

  • prowadzenie transferów lotniskowych,

  • sprzedaż i prowadzenie wycieczek fakultatywnych,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z obsługiwanymi wyjazdami pobytowymi. ​

Nasze wymagania

  • preferujemy osoby po ukończonym kursie rezydenta lub z doświadczeniem na stanowisku rezydenta,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność min. 5 miesięcy w okresie kwiecień - październik 2022,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • znajomość j. tureckiego lub j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • współpracę z najlepszym pracodawcą wśród biur podróży (wg rankingu Forbes),

  • pełną wyzwań pracę w różnych zakątkach Turcji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system prowizyjny (podstawa + prowizja),

  • pakiet ubezpieczeń (OC w pracy rezydenta, anty-covid, NNW, KL),

  • materiały do pracy, strój służbowy, telefon, w razie potrzeby - tablet, samochód służbowy,

  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych na koszt firmy,

  • bezpłatny pakiet szkoleń,

  • pracę we wspaniałej, doświadczonej ekipie ludzi z pasją,

  • możliwość specjalizacji (rezydent hotelowy, pilot wycieczek fakultatywnych, koordynator lotniskowy, asystent, pracownik telefoniczny guest relation),

  • możliwość kontynuacji współpracy w kolejnych sezonach (zimowych i letnich) w najciekawszych miejscach na świecie.

  • Benefity

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • przyjazna atmosfera pracy

  • zniżki na wycieczki z oferty Rainbow

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 31 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji:

  • etap I: przesyłanie aplikacji; wyślij do nas swoje CV,

  • etap II: selekcja aplikacji; wybrane osoby zaprosimy do III etapu,

  • etap III: spotkania rekrutacyjne; indywidualne rozmowy (również online), po rozmowie każdy kandydat otrzymuje informację o wyniku rekrutacji.