Risk & Cloud Compliance Specialist

Allegro.pl sp. z o.o.

  • Żelazna 51/53, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Żelazna 51/53

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach z zakresu IT, chmury obliczeniowej, zarządzania ryzykiem i ciągłością działania

  • Przygotowanie opinii i doradztwo w zakresie technologii, ciągłości działania i zarządzania ryzykiem, w tym w szczególności zgodności z przepisami sektorowymi (Komunikat Chmurowy KNF)

  • Opiniowanie i tworzenie dokumentów związanych z tematami chmury obliczeniowej, ciągłości działania i zarządzania ryzykiem.

  • Wsparcie zespołów BCM i ERM w bieżących zadaniach, w szczególności wsparcie merytoryczne dotyczące chmury obliczeniowej i Komunikatu Chmurowego KNF

  • Przygotowywanie raportów, w szczególności dotyczących chmury obliczeniowej i Komunikatu Chmurowego KNF

  • Opiniowanie umów umów, w szczególności umów chmurowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Komunikatem Chmurowym KNF

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Bez problemu poruszasz się wśród wymogów regulacyjnych, w szczególności związanych z chmurą obliczeniową

  • Potrafisz wykonać analizę ryzyka i wiesz czym jest BIA

  • Brałeś/brałaś udział w projektach wdrożeniowych, w szczególności związanych z technologią i chmurą

  • Cechuje Cię samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Jesteś graczem zespołowym i potrafisz współpracować z innymi ludźmi

To oferujemy

  • Model pracy hybrydowej. Mamy świetnie zlokalizowane biura (z w pełni wyposażonymi kuchniami i parkingami dla rowerów) i znakomite narzędzia pracy (podnoszone biurka, interaktywne sale konferencyjne)

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (do wyboru mamy m.in. pakiety medyczne, sportowe, lunchowe, ubezpieczenia, bony na zakupy)

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas i skoncentrowane na specyfice Twojej pracy

  • Pracę w zespole, na którego wsparcie zawsze możesz liczyć - na pokładzie mamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie

  • Turystykę zespołową, budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp (m.in. szkolenia z zakresu organizacji pracy, sposobu komunikacji, motywacji do pracy oraz różnych technologii i zagadnień merytorycznych)

  • Jeśli chcesz wiedzieć więcej - sprawdź sam/a

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Opis stanowiska

  • Jesteśmy nowym, tworzącym się zespołem działającym na styku prawa, biznesu oraz technologii. Na co dzień współpracujemy z wieloma organami nadzoru. Aktywnie uczestniczymy w grupach roboczych Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, organizacji zrzeszającą podmioty z branży internetowej i reprezentującej ich interesy.

  • Wdrażamy najlepsze praktyki oraz organizujemy i prowadzimy szkolenia dla kolegów i koleżanek z innych zespołów. Continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword. Gwarantujemy szeroki rozwój merytoryczny i wzrost dopasowany do Twoich potrzeb. Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro.

  • Będziesz działać z niezwykle ciekawymi tematami na styku prawa, biznesu i technologii. Udostępniamy Ci narzędzia i technologie, które realnie wspierają codzienną pracę.