Praca road freight specialist

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Wrocław
    You've got impeccable customer service skills and a strong desire to help others. You are willing to work hard for what you want. You enjoy talking on the phone and are a quick learner. You are tenacious, true, tribal, and smart. Is this you? If...
    opublikowana: 21 października 2019
    • Szczecin
    Your Responsibilities: Arrange various modes of transports based on destination country and customer specific requirements, Be familiar with export process; experience with handling LC and dangerous goods shipments is a plus, Preparation of all...
    opublikowana: 16 października 2019
    • Gdynia
    Obowiązki: obsługa obecnych klientów poprzez rzetelną realizację zleceń spedycyjnych; FTL/LT współpraca z obecnymi klientami skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi budowanie długofalowej współpracy...
    opublikowana: 11 października 2019