Robotnik Budowlany/Brygadzista

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.06.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TORPOL S.A., firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    • Wykonywanie prostych czynności związanych z budową i modernizacją linii kolejowych/tramwajowych z możliwością szkolenia do obsługi maszyn torowych.

    Wymagania:

    • Mile widziane wykształcenie Zasadnicze Zawodowe,
    • Chęć do pracy, nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
    • Gotowość do podjęcia pracy na terenie całego kraju ( Delegacja).

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz uprawnień do obsługi maszyn budowlanych i kolejowych,
    • pozytywną atmosferę w pracy,
    • w przypadku pracy w delegacji zapewniamy : zakwaterowanie, dojazd do pracy, posiłek profilaktyczny oraz dietę.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Torpol S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mogileńskiej 10G, 61-052 Poznań, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niniejszej rekrutacji, a jeżeli wyrazisz na to odrębną zgodę również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane w zakresie imion i nazwiska, daty urodzenia, adresu zamieszkania i do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, a ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Ich podanie z wyjątkiem numeru telefonu oraz adresu e-mail nie wpływa na wzięcie udziału w rekrutacji, więc jeśli nie chcesz abyśmy przetwarzali takie dane nie zamieszczaj ich w swoim zgłoszeniu. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 4 miesięcy od zakończenia niniejszej rekrutacji, a jeżeli wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres kolejnych 6 miesięcy. Twoje dane możemy przekazać podmiotom, które świadczą nam usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz administrowanie systemami informatycznymi, a ponadto kancelariom prawnym. Masz prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W zakresie w jakim przetwarzanie będzie odbywać się na podstawie Twojej zgody masz prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy przed cofnięciem zgody. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W razie pytań możesz skontaktować się z nami pod adresem [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych, pod adresem [email protected].