Robotnik do montażu posadzki przemysłowej

  • Mertloch, Niemcy
  • Specjalista
  • 21.06.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz nowego wyzwania w zawodzie?

    AGVS Installation GmbH jest rodzinnym przedsiębiorstwem z siedzibą w Mertloch, w Nadrenii-Palatynat w Niemczech. Specjalizujemy się w cięciu, szlifowaniu i montażu prowadnic w posadzkach betonowych do wózków sterowanych automatycznie (typu AGV) i układnic wąskokorytarzowych w magazynach wysokiego składowania. Dodatkowo przebudowujemy dylatacje i wykonujemy wiercenia rdzeniowe.
    W celu powiększenia istniejącego Zespołu poszukujemy osób do zasilenia naszej firmy i pełnienia wyżej wymienionych obowiązków.

    Obowiązki:

    • wsparcie naszego zespołu w pracy nad wyżej wymienioną instalacją
    • wiercenie, dłutowanie i szlifowanie posadzek betonowych
    • układanie kabli i uszczelnianie wyszlifowanych prowadnic

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w branży budowlanej (np. przy remontach kapitalnych posadzek betonowych, przemysłowych podłóg betonowych, montażu regałów wysokiego składowania itp.)
    • doświadczenie w obsłudze narzędzi elektromechanicznych, takich jak wiertarka, szlifierka, dłuto itp.
    • nastawienie skierowane na pracę zespołową i podejmowanie odpowiedzialności
    • prawo jazdy
    • chęć podróżowania i gotowość do działania na terenie Niemiec, w Europie i na całym świecie
    • dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego

    Nasza oferta:

    • wynagrodzenie zgodne z niemieckimi standardami
    • pokrycie kosztów podróży z każdego miesiąca
    • roczne rozliczenie czasu pracy
    • możliwe przejście na stałe zatrudnienie

    Kontakt:

    Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Aplikację i informację o oczekiwanej wysokości wynagrodzenia prosimy wysyłać klikając przycisk aplikowania.

    W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt.
    AGVS Installation GmbH
    Robert Henriksson
    Schulstrasse 23
    56753 Mertloch