Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
"OAT" sp. z o.o.

Robotnik Drogowy z możliwością przyuczenia

"OAT" sp. z o.o.O firmie

  • Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Świebodzin, Wschowa, Zielona Góra, Żagań, Żary, Słubice, Gorzów Wielkopolski

  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn budowlanych takich jak: pilarki samojezdne i z posuwem ręcznym, mini ładowarki typu BOBCAT, kompresory, młoty elektryczne i pneumatyczne, specjalistyczne mieszalniki i zalewarki,

  • obsługa elektronarzędzi,

  • transport materiałów i maszyn budowlanych samochodem dostawczym lub z przyczepą na budowę i po terenie budowy.

Nasze wymagania

  • posiadane uprawnienia lub chęć odbycia przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn drogowych,

  • prawo jazdy kat. B, wyższe kategorie mile widziane (podniesienie kwalifikacji na koszt pracodawcy),

  • umiejętność pracy w zespołach 4-8 osobowych,

  • gotowość do pracy w terenie i pracy zmianowej - delegacje

Mile widziane

  • mile widziana umiejętność obsługi samojezdnej pilarki do betonu i innych maszyn drogowych,

To oferujemy

  • umowę o pracę i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • ciekawą, dobrze płatną pracę w międzynarodowej, nowoczesnej organizacji

  • stawka godzinowa brutto + nadgodziny,

  • diety dzienne wg przepisów obowiązujących w Polsce,

  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie,

  • zakwaterowanie + posiłek regeneracyjny na czas realizacji prac w delegacji po stronie pracodawcy.

  • baza w gm. Ożarów Maz.

Pracodawcą jest specjalistyczna firma budowlana zajmująca się nacinaniem i uszczelnianiem nawierzchni betonowych i asfaltowych realizująca nowe inwestycje infrastrukturalne oraz prace utrzymaniowe nawierzchni komunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Opis pracy:

  • praca na pełen etat + ew. nadgodziny,

  • realizacja robót na terenie całego kraju oraz za granicą,

  • dojazd na i z budowy samochodem firmowym,

  • w sezonie budowlanym praca na wolnym powietrzu oraz w halach magazynowych, parkingach, centrach handlowych i logistycznych,

  • poza sezonem praca w ogrzewanym warsztacie i hali wyposażonej w nowoczesne pomieszczenia socjalne.