Logo Pracuj.pl

Robotnik ekipy remontowo-budowlanej na powierzchni

MR BOGDANKA SP. Z O.O.O firmie

  • Bogdanka (pow. łęczyński)
    Bogdanka (pow. łęczyński), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych – prace wykończeniowe i naprawcze,
  • Prace transportowe – przeprowadzki,
  • Odśnieżanie,
  • Wykonywanie prac przy wykorzystaniu maszyn stolarskich.

Nasze wymagania

  • Posiadanie tytułu zawodowego (minimum: tytuł kwalifikacji zawodowej),
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Wysoka dyscyplina pracy,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na oferowanym stanowisku.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Prawo jazdy Kat. B.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (pow. 3 m).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Benefity

  • spotkania integracyjne

Robotnik ekipy remontowo-budowlanej na powierzchni, Bogdanka (pow. łęczyński)