Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Robotyk - Automatyk Utrzymania Ruchu

Brökelmann Polska Sp z.o.o.O firmie

Brökelmann Polska Sp z.o.o.

Arki Bożka 8

Opole

Firma Brökelmann Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu w branży Automotive.
W związku z rozwojem nowych projektów i nowymi stanowiskami w pełni zautomatyzowanymi poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika),
  • Minimum roczne doświadczenie w branży automotive industry na podobnym stanowisku (robotyk, automatyk utrzymania ruchu),
  • Mile widziana znajomość programowania robotów: KUKA, ABB, Fanuc,
  • Mile widziana znajomość programowania sterowników: Siemens,
  • Mile widziana znajomość standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej,
  • Podstawowa znajomość programowania PLC
  • Umiejętność programowania systemów napędowych z falownikami i serwonapędami (głównie Siemens)
  • Wiedza na temat budowy i działania układów pneumatycznych

Zadania:

  • Analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących: KUKA, ABB, Fanuc,
  • Programowanie sterowników: Siemens,
  • Programowanie PLC
  • Programowanie systemów napędowych z falownikami i serwonapędami (głównie Siemens)
  • Nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym
  • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn

Warunki pracy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur firmy oraz udziału w rozmaitych szkoleniach,
  • Całkowite finansowanie szkolenia z języka niemieckiego, które odbywa się na terenie firmy,
  • Możliwość dofinansowania studiów i studiów podyplomowych,
  • Zawarcie ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach,
  • Możliwość korzystania z dofinansowanych przez firmę obiadów,
  • Udział w finansowanych przez firmę imprezach integracyjnych.

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Brökelmann Polska Sp z.o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Brökelmann Polska Sp z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne