Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Robotyk

ATMAT Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

- Programowanie robotów przemysłowych online i offline,

- Przeprowadzanie uruchomień stanowisk zrobotyzowanych u klienta,

- Konsultacje projektowe w zakresie stanowisk zrobotyzowanych,

Nasze wymagania

Wymagania:

- Umiejętność programowania robotów przemysłowych (FANUC, Kawasaki lub inne),

- Praktyczna znajomość oprogramowania do symulacji (np. ROBOGUIDE),

- Ogólna wiedza na temat działania stanowisk zrobotyzowanych,

- Doświadczenie w uruchamianiu stanowisk zrobotyzowanych,

- Uprawnienia SEP E 1kV,

- Prawo jazdy kat. B,

- Znajomość j. angielskiego (technicznego),

- Czytanie dokumentacji elektrycznej i mechanicznej,

- Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,

- Dokładność, rzetelność, zaangażowanie.

Mile widziane:

- Doświadczenie w aplikacjach zrobotyzowanych,

- Umiejętność programowania PLC (Beckhoff, Siemens, Allen-Bradley),

- Umiejętność programowania systemów wizyjnych np. Keyence.

To oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

- Prywatną opiekę medyczną.

O nas

ATMAT Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną specjalizującą się w branży inżynierii przemysłowej. Płaszczyzny na jakich działamy to produkcja maszyn na indywidualne zamówienie klienta, robotyzacja i automatyzacja przemysłu, a także produkcja drukarek 3D.

Obecnie kilkudziesięcioosobowy zespół pracuje przy ulicy Siwka 17 w Krakowie. W tym miejscu powstaje nowoczesna hala produkcyjna firmy.