Oferta pracy

Robotyk - Programista PLC

SKK S.A.O firmie

  • Gromadzka 54A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SKK S.A.

Gromadzka 54A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i kodowanie wysokowydajnych rozwiązań opartych o roboty przemysłowe, roboty współpracujące

  • Programowanie sterowników przemysłowych PLC

  • Współpraca z zespołem automatyków, monterów i programistów oraz analityków - projektantów

  • Uruchomienie maszyn, diagnostyka u Klienta

  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej (instrukcje serwisowe, stanowiskowe)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie budowania aplikacji/udziału w projektach

  • Min. dwuletnie doświadczenie w projektowaniu i kodowaniu aplikacji z wykorzystaniem robotów i PLC

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, korespondencji email’owej, krótkiej rozmowy technicznej

  • Umiejętność budowy (doraźnie) i diagnostyki szaf sterowniczych

  • Pasja do programowania, tworzenia GUI, HMI na panelach operatorskich

  • Samodzielność w organizacji pracy podczas dostawy i uruchomienia maszyny u Klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność w działaniu

  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii

  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych, również zagranicznych

  • Mile widziane doświadczenie z systemami wizyjnymi

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • Możliwość przeznaczania ok. 15% czasu pracy na własne projekty oraz rozwój

  • Realizację projektów również w formie pracy zdalnej

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z zakresu programowania a także rozwiązań przemysłowych

  • Elastyczny czas pracy, praca zadaniowa

  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SKK S.A.

Od ponad 25 lat pomagamy firmom wdrażać nowoczesne technologie pozwalające pracować sprawniej i bardziej oszczędnie. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

Z naszymi klientami pracujemy kompleksowo – począwszy od projektu, doboru sprzętu – poprzez wdrożenie i utrzymanie ciągłości pracy systemu. Wśród najważniejszych klientów SKK S.A. znajdują się m.in.: DPD, Rossman, Alior Bank, Tymbark, PLL Lot, KGHM Polska Miedź, Raben, TNT, Schenker Logistics.

Przewiń do profilu firmy

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki.

W związku z tym szukamy specjalisty robotyka/ programisty PLC, który dołączy do naszego zespołu.