Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Robotyk

  • Września, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

    W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Gestamp poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Robotyk -  Spawalnia
    Miejsce pracy: Września

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka,
    • umiejętność serwisowania oraz programowania robotów przemysłowych (ABB i/lub Yaskawa, aplikacje wykorzystujące osie zewnętrzne robotów),
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
    • podstawowa znajomość procesów przemysłowych spawania i zgrzewania,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Zakres obowiązków:

    • programowanie i optymalizacja pracy robotów i linii produkcyjnej,
    • analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących,
    • przygotowywanie raportów dotyczących parametrów robotów,
    • prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych na robotach,
    • usuwanie awarii, wykonywanie korekt trajektorii,
    • uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
    • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę i bogaty pakiet socjalny,
    • kontakt z najnowszymi technologiami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając:

    W treści CV prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).