Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Room Service Attendant (Kelner/Kelnerka)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

    to marka ciesząca się od kilkudziesięciu lat doskonałą reputacją na całym świecie.

    Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym miejscu, w którym troszczymy się nie tylko o gości ale także o pracowników zapraszamy do aplikowania.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    Room Service Attendant (Kelner/Kelnerka Room Service)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • bieżąca obsługa gości

    Poszukujemy osób:

    • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane
    • dobrze zorganizowanych i dokładnych
    • pozytywnie nastawionych do życia oraz ludzi
    • znających język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z gośćmi

    Oferujemy:

    • stabilną i interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z pobytów w sieci hoteli Hilton
    • elastyczny grafik pracy

    Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny poprzez "Aplikuj teraz"

    Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polaris Hospitality Enterprises Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Skalnicowej 21 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r Nr 101 poz.926 z póź.zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".