Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rooms Division Manager

Polish Business Promotion Sp. z o.o.O firmie

  • Równa 20
    Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Polish Business Promotion Sp. z o.o.

Równa 20

Wiązowna (pow. otwocki)

Hotel 4* na obrzeżach Warszawy w związku z rozwojem i przystąpieniem do sieci Accor poszukuje osób chętnych do rozpoczęcia współpracy na stanowisku:

Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za pion Recepcja, Rezerwacja i Housekeeping.

Zadania i odpowiedzialność:

  • Zarządzanie działami Recepcja, Rezerwacja,Housekeeping
  • Organizacja i zarządzanie w podległych działach według standardów hotelu sieciowego
  • Dbałość o obsługę Gości
  • Dążenie do optymalnego i efektywnego zarządzania podległymi działami
  • Nawiązywanie relacji z kluczowymi klientami
  • Sporządzanie raportów z działalności podległych działów
  • Kontrola zamówień i zapasów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Codzienna koordynacja działalności podległych działów
  • Uczestniczenie w realizacji założonych celów
  • Wdrażanie procedur i szkolenie podległych pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe( hotelarstwo, ekonomia, zarządzanie)
  • Minimum 2 –letnie doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku w hotelu sieciowym(najlepiej w sieci Accor)
  • Dyspozycyjność(praca w weekendy i święta)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (mile widziana znajomość języka rosyjskiego)
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w hotelu sieciowym w młodym, dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Bezpłatne szkolenia w ramach sieci
  • Zniżki na pobyty w hotelach sieci Accor na całym świecie

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne