rozdzielca-pakowacz

PCO S.A.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

PCO S.A.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prace transportowe w zakresie pobierania, składowania, wydawania itp. materiałów przeznaczonych do produkcji;

  • rozliczanie w systemie ERP stanu zaawansowania prac w zakresie prowadzonych przez siebie wyrobów;

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i przestrzeganie właściwego obiegu dokumentacji;

  • pakowanie i kompletacja gotowych wyrobów zgodnie z obowiązującą dokumentacją w tym zakresie (procedur, instrukcji, skompletowania).

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, systematyczność;

  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność;

  • umiejętność obsługi komputera;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • kartę sportową Benefit MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

PCO S.A.

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej. W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego. PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

Przewiń do profilu firmy