Logo Pracuj.pl

RPA Developer

Arvato PolskaO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UiPath

  • UiPath Orchestrator

  • Microsoft O365

Mile widziane

  • .NET

  • Python

  • Logic Apps

  • Power Automate

  • Power Apps

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie jednostek biznesowych w poszukiwaniu potencjałów i możliwości zastosowania rozwiązań RPA,
  • Projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań RPA zgodnie z wymaganiami biznesowymi w oparciu o metodyki zwinne,
  • Utrzymywanie i przestrzeganie zasad wytwarzania oprogramowania przyjętych w firmie i dobrych praktyk tworzenia oprogramowania w ramach RPA,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji tworzonych rozwiązań,
  • Wsparcie i utrzymanie wdrożonych rozwiązań,
  • Administracja UiPath Orchestrator (uprawnienia, licencje, konfiguracja robotów i połączeń),
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy zawodowej poprzez udział w warsztatach i szkoleniach edukacyjnych oraz rozwijanie i utrzymywanie biegłości w zakresie najnowszych aktualizacji oprogramowania RPA.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia na stanowisku RPA Developer lub podobnym,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi UiPath,
  • Język angielski na poziomie min. B2/C1,
  • Ciekawość i chęć poznawania nowych trendów w świecie technologii RPA/AI ,
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi Microsoft Office 365,
  • Bardzo wysokie umiejętności analityczne pozwalające na rozwiązywanie złożonych problemów,
  • Nastawienie na współpracę i realizację projektów w zespołach zróżnicowanych kompetencyjnie, a także bardzo wysokie umiejętności komunikacji i rozwiązywania problemów,
  • Silna motywacja, samodyscyplina i orientacja na wyniki.

  • Znajomość i doświadczenie w korzystaniu i tworzeniu rozwiązań Power Platform i Azure (np. Logic Apps, Power Automate, Power Apps),
  • Certyfikacja UIPath Advanced Developer,
  • Zaplecze programowania w dowolnym języku kodowania, najlepiej .NET lub Python,
  • Znajomość języka SQL, rozumienie struktur relacyjnych baz danych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B,
  • Duża samodzielność w działaniu,
  • Udział w międzynarodowych projektach mających bezpośredni wpływ na funkcjonowanie organizacji w skali globalnej,
  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Branżowe platformy e-learningowe,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin

Aktualne oferty pracodawcy
15459068

RPA Developer, kujawsko-pomorskie