Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

RPA Developer

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VBA

  • VB

  • Python

  • RPA

Mile widziane

  • SQL

  • HTML

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Robotic Process Autoamation (RPA) jest to oprogramowanie służące do automatyzacji procesów biznesowych, przez naśladowanie pracy człowieka. Pozwala to zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność biznesową. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wdrażanie optymalizacji procesów, tzw. „botów”.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość VB, VBA, Python lub innego języka programowania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz szybkiego uczenia się

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość technologii RPA

  • Doświadczenie w pracy z Automation Anywhere lub innym oprogramowaniem do automatyzacji procesów

  • Podstawowa znajomość SQL, HTML i JavaScript

To oferujemy

  • Szkolenie z zakresu RPA (Robotic Process Automation)

  • Pracę nad ambitnymi projektami

  • Pracę w polsko-amerykańskim dziale IT liczącym ok 500 osób, w tym ponad 250 specjalistów w Polsce

  • Współpracę ze światowej klasy specjalistami w zakresie projektowania aplikacji

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Codzienną współpracę z kolegami z USA

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Pakiety dofinansowań (prywatna opieka zdrowotna i dentystyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie)