Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

RPA Developer

BUILD IT UP sp. z o.o.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań automatyzacji procesów biznesowych wskazanych przez klienta przy wykorzystaniu aplikacji UIPath oraz innych technologii

  • Dokumentowanie projektowanych rozwiązań technicznych;

  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi;

  • Monitorowanie i serwisowanie istniejących robotów.

Nasze wymagania

  • Znajomość jednej z technologii VB.NET, Python lub C#;

  • Umiejętność analizowania problemów, diagnozowania i znajdowania rozwiązań;

  • Odpowiedzialność i samodzielność;

  • Doświadczenie w pracy w działach produkcji, administracji, finansowych lub logistycznych - mile widziane;

  • Znajomość UiPath - mile widziana;

  • Znajomość oprogramowania Power Automate - mile widziana.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie szkoleń;

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

O nas

Build IT Up Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną, wspiera Klientów w realizacji ich celów biznesowych dostarczając wysokiej jakości usługi i rozwiązania IT.