Oferta pracy

RPA Developer (UiPath)

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zwinny zespół tworzący rozwiązania RPA poszukuje programisty ze szczególnym uwzględnieniem znajomości UiPath. Poszukujemy osoby samodzielnej i doświadczonej w obszarze RPA. W naszym zespole stosujemy szeroki wachlarz technologii, mamy zarówno własne systemy, jak i narzędzia komercyjne. Zapewniamy różnorodność zadań i możliwość rozwoju. Zapraszamy do aplikowania!

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Łączenie potrzeb biznesu z dostępną technologią w organizacji w celu optymalizacji procesów
  • Analiza procesów biznesowych pod kątem robotyzacji
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań przy użyciu narzędzia UiPath oraz innych technologii

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Bardzo dobra znajomość UiPath
  • Dobra znajomość SQL i API (REST, SOAP)
  • Doświadczenie w zakresie projektów optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych i/lub wdrożeń technologii IT
  • Kreatywność i odwaga w proponowaniu nowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany oraz szybkie dostosowywanie się nowych technologii i nowych rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość języków: Java, C#, VB
  • Znajomość innych narzędzi do robotyzacji, wersjonowania kodu, automatyzacji testów

OFERUJEMY:

  • Możliwość
    współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatne
    miejsce parkingowe
  • Długofalowa współpraca
    w oparciu o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne