Praca rtr senior specialist - general ledger

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Łódź
    Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości, w tym zamknięcia okresów rozliczeniowych, sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, księgowanie wynagrodzeń, ewidencja środków trwałych i leasingów, wystawianie faktur magazynowych, księgowanie...
    opublikowana: 23 listopada 2020
    • Wrocław
    Goal of the position: This role will be responsible for processing financial transactions, performing reconciliation tasks and financial reporting. Duties and responsibilities: Financial statement preparation and financial data analysis Supports...
    opublikowana: 20 listopada 2020
    • Warszawa
    With the growth of the newly opened Business Services Center in Warsaw for a global production company, we are now extending Finance and Accounting team and looking for experienced candidates for the position of a General Ledger Accountant. Main...
    opublikowana: 17 listopada 2020