Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

RtR Kontroler Finansowy z j. niemieckim

  • Pabianice, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lumileds jest firmą globalną łączącą dwa biznesy – innowacyjną technologię LED oraz oświetlenie samochodowe.

    Lumileds jest światowym liderem oświetleniowym, który oferuje swoim klientom oświetlenie samochodowe, oświetlenie ogólne oraz segment konsumencki.

    Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

    RtR Kontroler Finansowy
    z językiem niemieckim
    Miejsce pracy: Pabianice

    Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

    • Aktywne uczestnictwo/ prowadzenie projektów związanych z księgowością;
    • Wprowadzenie usprawnień i standaryzacja procesów;
    • Przygotowanie i aktualizacja dokumentów dokumentujących proces, z uwzględnieniem „flowcharts” oraz standardowych operacji finansowych;
    • Definiowanie nowych procesów finansowych w oparciu o potrzeby biznesu;
    • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
    • Analiza i raportowanie kont zgodnie z wymogami księgowymi;
    • Weryfikacja danych z różnych pozycji sprawozdań finansowych aby prawidłowo przypisać koszty;
    • Aktywności zamknięcia miesiąca, przygotowywanie sprawozdań finansowych;
    • Realizowanie celi oraz wyników określonych w KPI.

    Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

    • Wykształcenie wyższe (Preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość);
    • 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność obsługi aplikacji pakietu MS Office (w szczególności Excel);
    • Język angielski- min. komunikatywny;
    • Język niemiecki - min. komunikatywny;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość obszaru środków trwałych - mile widziana;
    • Znajomość obsługi programu SAP mile widziana.

    Pracodawca oferuje:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w energetycznym zespole;
    • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
    • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce;
    • Prywatną opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę;
    • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
    Osoby zainteresowane aplikowaniem na powyższe stanowiska proszę o przesłanie aplikacji na adres mailowy: [email protected]

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zm.)”.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
    Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.