RtR Specialist - 100% remote

Grafton Recruitment

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - jednej z największych firm konsultingowych poszukujemy kandydatów na stanowisko RTR Specialist

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem okresu/roku,

  • Przygotowywanie raportów zamknięcia,

  • Przygotowywanie uzgodnień kont bilansowych,

  • Księgowanie środków trwałych,

  • Wewnętrzne i zewnętrzne raportowanie okresowe,

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesów,

  • Przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania pracodawcy

  • Dostępność od zaraz - warunek konieczny,

  • Min. 1,5 roku doświadczenia w Record to Report lub w obszarze F&A,

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/finansów.

Benefity

  • Możliwość pracy z biura lub 100% zdalnie,

  • Wewnętrzny program szkoleniowy,

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia,

  • Zestaw świadczeń socjalnych do wyboru,

  • Możliwość rozwoju swojej kariery.

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy