Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

RTR Specialist

Mowi GdańskO firmie

  • Grunwaldzka 415, 80-309 Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mowi jest wiodącym na świecie hodowcą łososia atlantyckiego. Każdego dnia 15000 naszych pracowników w 25 krajach produkuje 7,4 mln zdrowych i smacznych posiłków dostarczanych konsumentom na całym świecie. Mowi posiada kontrolę nad całym łańcuchem wartości od produkcji karmy dla ryb po przygotowywanie gotowych posiłków z łososia. Naszą wizją jest stać na czele “Niebieskiej Rewolucji”, która opiera się o zrównoważoną dla środowiska i wydajną hodowlę oceaniczną. W Gdańsku zlokalizowane jest Centrum Wsparcia Biznesowego zatrudniające ponad 140 osób.

W Grupie MOWI kultura organizacji opiera się na głęboko zakorzenionych skandynawskich wartościach – równości, zaufaniu i uczciwości. Bazując na nich, stworzyliśmy własny etos, dopisując kolejne wartości, które uznaliśmy za cenne: pasję, dzielenie się i zmianę.

RTR SpecialistNumer ref.: RTR/2020/07/21

Zadania:

  • sporządzanie raportu grupowego na zamknięcie miesiąca (reporting package)
  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca z obszaru księgi głównej w wyznaczonych terminach
  • bieżące rejestrowanie operacji księgi głównej zgodnie z zasadami rachunkowości i wewnętrznymi wytycznymi
  • przygotowywanie raportów i dokumentacji w celach wewnętrznych i zewnętrznych
  • udział w procesie raportowania VAT dla danej spółki
  • współpraca z wewnętrznymi interesariuszami,  audytorami, doradcami podatkowymi
  • odpowiadanie na pytania dotyczące obszaru księgi głównej
  • proponowanie usprawnień procesów w obszarze RTR
  • tworzenie instrukcji procesowych i ich aktualizacja

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w zespole księgi głównej / dziale księgowym / biurze rachunkowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie w obszarze Excel
  • preferowany profil studiów: rachunkowość, finanse, ekonomia
  • doświadczenie w raportowaniu wewnętrznym / audycie / sprawozdawczości finansowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w organizacji, której najważniejszą wartością są ludzie
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego - dofinansowanie do dowolnego kursu
  • Szkolenia językowe
  • Kafeteria benefitów
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy 7:00 – 9:00
  • Ubezpieczenie i pakiet medyczny
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • 1 day off for charity - dzień wolontariusza

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres [email protected] .“

Ogłoszenie archiwalne