Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ruby Developer

The CodestO firmie

8 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

pracujemy m.in. nad aplikacją, która ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom, które nie mają możliwości pracy zdalnej w trakcie pandemii; projektem platformy do samodzielnej nauki jogi lub aplikacji, której celem jest optymalizacja elementów diety według rekomendowanych wartości

Nasze wymagania

  • jesteś doświadczony w Ruby On Rails,

  • masz minimum 1-2 letni staż pracy,

  • dobrze rozumiesz zagadnienia związane z programowaniem obiektowym,

  • znasz relacyjne i nierelacyjne bazy danych,

  • zwracasz uwagę na najwyższą jakość kodu,

  • chcesz pracować w naszym biurze w samym centrum Krakowa lub interesuje Cię praca 100% zdalna (również po pandemii),

  • jesteś otwarty na nowe narzędzia i sposoby rozwiązywania problemów technicznych,

  • nie boisz się powiedzieć na głos swoich pomysłów i potrafisz dogadać się z zespołem.

Mile widziane

  • AWS,

  • Docker,

  • Frontend technologies

To oferujemy

  • wynagrodzenie w widełkach 8.000-17.000 pln (umowa b2b/zlecenie), w zależności od umiejętności technicznych,

  • budżet na samorozwój w wysokości 1800 pln rocznie,

  • opcje szybkiego rozwoju i wsparcie w swojej ścieżce kariery (tworzymy webinary, uczymy się nawzajem, bierzemy udział w kursach),

  • pracę 100% w zdalną (również po pandemii),

  • krótki i prosty proces rekrutacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

The Codest

Hello World!

The Codest to zespół prawdziwych pasjonatów technologicznych, a obecnie na pokładzie mamy 25 osób. Tworzymy customowe oprogramowanie dla klientów z całej Europy. Na rynku mamy 12 lat doświadczenia i mnóstwo zapału do dalszej pracy!

Dbamy o jakość kodu, bo… In Code We Trust! :) Na co dzień pracujemy w Ruby On Rails, Node.js, React, Vue.js, ale w naszych projektach spotkasz też technologie takie jak AWS czy Docker.

Przewiń do profilu firmy

Dbamy o szybki i przejrzysty proces rekrutacji :) Oto, jak wygląda:

Po weryfikacji Twojego CV skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na 20 minutową rozmowę telefoniczną, żebyśmy mogli się lepiej poznać

Następnie weźmiesz udział w około 1 godzinnej rozmowie technicznej z naszym ekspertem

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, otrzymasz od nas propozycję współpracy

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli projekt wydaje Ci się interesujący, zostaw nam swoje CV, abyśmy mogli się z nim zapoznać i skontaktować z Tobą! :)

Do zobaczenia/usłyszenia!