Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ruby on Rails Developer

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • 31.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
    nawet 20 000 zł + praca zdalna
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Korzyści:

    • Dołącz do nas i sam zdecyduj, co Ci się bardziej opłaca!
    • Wybierz formę zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt.
    • Damy Ci możliwość pracy w systemie zdalnym - sam zdecyduj gdzie i kiedy pracujesz.
    • Docenimy Twoje zaangażowanie oferując Ci wynagrodzenie sięgające nawet 17 750 zł netto, a także atrakcyjny pakiet benefitów.
    • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Zaoferujemy Ci jeszcze wyższe wynagrodzenie, sięgające nawet 19 680 zł netto.

    Zadania:

    • Do Twoich głównych obowiązków będzie należało tworzenie oraz rozwijanie oprogramowania w oparciu o technologię Ruby on Rails.

    Oczekiwania:

    • Jeśli posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i znasz język angielski na poziomie B2 - jesteś dla nas idealnym Kandydatem!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom Agencji Zatrudnienia KS Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jednocześnie informuję, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania/ usunięcia.