Oferta pracy

Ruby on Rails Developer (Junior)

Nabthat Inc.

umowa o pracę
10 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ruby on Rails

  • Ruby

Mile widziane

  • JavaScript

  • Angular

  • PostgreSQL

  • Ruby

  • AWS

O projekcie

Jeżeli masz zapał, aby się sprawdziłeś w programowaniu w Ruby i frameworku Ruby on Rails, chcesz działać i jeszcze groźba – to Ciebie my!

Twój zakres obowiązków

Chcielibyśmy, żebyś rozwijał się wspólnie z nami, dlatego interesuje nas stała, długofalowa współpraca. Jeżeli masz otwartą głowę, nie lubisz pracy od A do Z i chcesz mieć realny wpływ na sprawy, nad którymi pracujesz, to odezwij się do nas.

Co możemy Ci zaoferować?

● Samodzielne stanowisko ze wsparciem doświadczonego zespołu developerów

● Zatrudnienie pełny etat: umowa o pracę lub kontrakt B2B.

● Elastyczne godziny (w granicach zdrowego rozsądku) i pracuję zdalnie

Nasze wymagania

Ruby i framework Ruby On Rails to oczywiście podstawa :) Ale co ponadto?

● Ruby on Rails -> Ruby i framework Ruby On Rails to oczywiście podstawa

● PostgreSQL -> Znajomości systemu baz danych PostgreSQL

● Basic frontend skills: Javascript, CSS, HTML -> Podstawowej wiedzy o technologiach frontendowych (HTML, CSS)

● REST API -> Znajomość zasad budowania API (REST) oraz umiejętności pracy z zewnętrznymi

● Sidekiq

● doświadczenie w pracy z AWS (miło mieć)

● Chęci rozwoju i nauki nowych technologii

● Doskonałej samoorganizacji oraz szacowania pracochłonności swojej pracy

● Dobrych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę na cały etat

  • umowę o pracę, fakturę VAT lub inną formę współpracy

  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 08:00, a 10:00)

  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Nabthat jest liderem na rynku platform internetowych oprogramowania motoryzacyjnego w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Agroglosa jest na pierwszym rynku, w pełni rozwinięta platforma motoryzacyjna i CMS zbudowany w technologii Ruby, Angular, SPA i PWA. Pomagamy dealerom samochodowym zwiększenie sprzedaży oraz optymalizację serwisu.

Przewiń do profilu firmy